YAMI-G so závitom pre domácnosť i na cesty

Yami-G so závitom je elegantné a kompaktné zariadenie JIVA Water, ktoré môžete namontovať na vodovodný kohútik, sprchu i záhradnú hadicu. Privádza vodu späť do jej prirodzeného, ​​životodarného stavu, zaisťuje optimálnu bunkovú absorpciu a hlbokú hydratáciu.

Ľahko sa používa a je tiež prenosná, čo vám umožňuje premeniť bežnú vodu na vodu Jiva kdekoľvek a kedykoľvek!

Výhody Jiva vody: 

Optimálna bunková hydratácia
Hlboký bunkový detox

Napomáha detoxikácii 
Zvýšená hladina energie

Posilňuje imunitu

€398
Dostupnosť: Skladem
Kód: 5
YAMI-G so závitom pre domácnosť i na cesty
Zvyšuje bunkovú hydratáciu
Zvyšuje bunkovú hydratáciu
Správne hydratované bunky podporujú vstrebávanie živín, detoxikáciu, zvyšujú odolnosť proti stresu.
Posilňuje imunitu nášho tela
Posilňuje imunitu nášho tela
Posilňuje obranyschopnosť nášho tela proti infekciám. Zlepšuje kognitívne funkcie, mentálnu jasnosť a sústredenie.
Vhodná na sprchovanie a kúpanie
Vhodná na sprchovanie a kúpanie
Omladzuje a zjemňuje pokožku, pomáha pri exzémoch, posilňuje vlasy, napomáha detoxikácii a posilňuje imunitu.
Zvyšuje hladinu kyslíku v pôde
Zvyšuje hladinu kyslíku v pôde
Zlepšuje pôdny bióm, znižuje usadenín toxickej soli v pôde, zlepšuje imunitu rastlín a stimuluje vývoj koreňov.

Podrobný popis

Yami-G je elegantné a veľmi ľahké ručné zariadenie na úpravu vody pre domáce použitie, ktoré sa stane nevyhnutnou súčasťou vašej kuchyne. Je ideálnym nástrojom na vylepšenie kvality pitnej vody a veľmi vhodnou pre každodenné používanie. Yami-G môžete tiež využiť pri umývaní ovocia a zeleniny a pri varení. Vďaka svojej kompaktnej veľkosti je ideálna pre cestovanie, do práce alebo kamkoľvek, kam sa vyberiete.

 • Zvyšuje bunkovú hydratáciu
 • Zlepšuje energiu
 • Zlepšuje výdrž
 • Zvyšuje hladinu kyslíku v krvi

 

 • Zlepšuje nutričnú hodnotu
 • Zlepšuje chuť
 • Omladzuje pokožku
 • Posilňuje vlasy
 • Napomáha detoxikácii 
 • Posilňuje imunitu
 • Zlepšuje celkovú pohodu
 • Zlepšuje štruktúru srsti
 • Znižuje vypadávanie vlasov
 • Znižuje nepríjemný zápach
 • Zvyšuje imunitu a výdrž
 • Zlepšuje dostupný kyslík vo vode
 • Zlepšuje celkovú pohodu
 • Zlepšuje kvalitu produkcie
 • Skracuje dobu cyklov žatvy
 • Zvýrazňuje chuť
 • Zvyšuje nutričnú hodnotu

 

Predávajúci nezodpovedá za účinky výrobku na ľudský organizmus spotrebiteľa a za účinky uvedených alebo neuvedených výrobcom v príbalovom letáku. 


Filter na vodu Yami v prepravnom púzdre + drevený stojan.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty
Hmotnosť: 0.53 kg
Materiál: Chirurgická nerezová ocel premiové kvality
Životnosť: celoživotní produkt
Délka: 12 cm

Obsah balenia

Strukturovaná voda Jiva

Vědomá voda – Pozrite se, jak funguje zařízení Jiva.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
PK Avatar autora | 21.05.2024
Vše ok, kohoutková voda je opravdu jiná, doporučeno dál ;-)
5
AZ Avatar autora | 05.03.2024
Voda je nádherné svieža a čistá, prvé dni sme sa jej nevedeli dopiť. Vodu cez Jivu dávame už aj psíkovi aj všetkým rastlinkám. Veľká vďaka :)

Zařízení JIVA jsou vědecky ověřená, revoluční zařízení pro strukturování vody, která vymažou všechna traumata přítomná ve vodě, zvýší její energetickou hladinu a pozdvihnou vodu do jejího nejpřirozenějšího a nejvýživnějšího stavu.

Hlavním záměrem je, aby JIVA vyživovala a posilovala všechny živé bytosti, kterých se dotýká. 

O ZAKLADATELÍCH

Dr. Krishna Madappa

"Pozoruj přírodu. Vše, co je k poznání, přijde k tobě." Toto byla slova Krišnovi matky, která ho inspirovala, aby hledal to, co hledali mudrci, ne to, co učili. 

A tak začala Krišnova cesta do nejživotnější a nejposvátnější substance ve Vesmíru – Vody. Jako strojního inženýra motivoval Krišnu obor termodynamika a kvantová mechanika, díky nimž prozkoumal sféry bioenergetických věd. Tři desetiletí se věnoval výzkumu nelineárních aspektů vody.

Studoval úctu vkládanou do vody v každé kultuře – od Véd přes domorodé Američany až po beduínské kmeny, aby pochopil jejich praktiky ochrany vody před negativními životními silami. Odpovědi našel na vrcholu vědy a spirituality.

Krišna často říká: "Kapka vody drží život ve vesmíru." Je hluboce zapálený do vody a jejích kvalit. Jeho cílem je obnovit život udržující kvalitu vody je jeho celoživotní poslání. Jeho celoživotním posláním je obnovit život udržující kvalitu vody na nejvyšší úrovni. 

 

Srinivasan Vitoba

Srinivasan Vitoba je podnikatelský expert s více než 30 letou praxí v automobilovém průmyslu. Taktéž vykonával funkci regionálního prezidenta jižní Indie a funkci předsedy pro Indo-americkou obchodní komoru.

Sledování toho, jak se globálně prosadilo jen několik start-upů, ho přivedlo k jeho současné roli mentora a investora, aby pomohl vzkvétat bystrým mozkům země. 

S vášní pro obnovu přirozeného zdraví planety a lidstva se vydal na svou další cestu s Krišnou, aby oživil vodu, půdu a životní prostředí, které budou přínosem komunitám po celém světě. 

Srinivasan říká: „Voda se komoditizovala. Vytváření pozitivního sociálního dopadu v této oblasti je můj další cíl. Určitě se těším.”

 

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Co je strukturovaná voda?

Strukturovaná voda je voda upravená tak, aby její struktura tvořila šestiúhelník. Velmi se podobá vodě, která nebyla znečištěná nebo kontaminovaná lidskými procesy. Díky těmto vlastnostem je zdravější, než voda z vodovodu nebo voda filtrovaná. Tento typ vody se přirozeně vyskytuje v horských pramenech, během tání ledovců nebo v dalších nedotčených zdrojích. 

Naše současné řádové vody mají chaotické a husté uspořádání molekul. Když tyto vody projdou zařízením JIVA, jejich molekuly se zarovnají tak, aby se voda nejvíce podobala vodě z nedotčených zdrojů, čímž se zvýší její výživný potenciál. 

Jak se liší od běžné vody?

Molekuly obyčejné vody jsou velmi hustě a chaoticky uspořádány, proto se v nich špatně udržuje bioenergie. Voda je tak zbavena jejích výživných a přirozených vlastností. 

Jak se liší od hexagonální vody?

Jsou jedno a totéž. Když se molekuly vody zarovnají, vytvoří mřížkový vzor - navzájem propojené šestiúhelníky. 

Kde se přirozeně vyskytuje strukturovaná voda?

Strukturovaná voda se přirozeně vyskytuje v horských pramenech, při tání ledovců, ve vodopádech, v dešti nebo v jakýchkoliv nedotčených a nevyužitých oblastech v přírodě. 

Je déšť strukturovaná voda?

Dešťová voda je považována za nejčistší formu strukturované vody, protože je osvěžována a energizována převládajícím přirozeným působením v atmosféře. Důsledkem znečištění životního prostředí, které jsme způsobili se však také znehodnotil energetický potenciál dešťové vody.

Jaký je historický název pro strukturovanou vodu?

Neexistuje žádný konkrétní název pro strukturovanou vodu, se kterým bychom se mohli setkat, protože voda sama o sobě byla v dávných dobách nedotčená, nekontaminovaná a uctívaná, tedy přirozeně strukturovaná; a samotný termín voda by znamenal strukturovanou vodu.

Kolik strukturované vody mohu za den vypít?

Protože naše živé buňky touží po živé vodě, když zpočátku pijete strukturovanou vodu, budete mít tendenci pít více. Velmi brzy, jakmile jsou buňky omlazené a hydratované, potřeba pít vodu klesne a stabilizuje se. Vaše tělo vám obvykle říká, kdy máte pít vodu; když jste hydratovaní, ten pocit se nedostavuje. 

Jaké jsou výhody pití a používání strukturované vody?

Strukturovaná voda poskytuje buněčnou hydrataci. To je základ všech funkcí v každé živé bytosti. U lidí umožňuje správná buněčná hydratace lepší výdrž, energii, silnější vlasy, zdravější pokožku, lepší funkce endokrinních systémů atd. U rostlin zvyšuje nutriční hodnotu, výnos, dobu cyklu atd., kromě zlepšení vstřebávání půdy a půdního biomu. U zvířat zvyšuje imunitu, zdraví, produktivitu, kvalitu atd. U domácích mazlíčků, snižuje padání chlupů a zvířecí pach.

Kdy si začnu všímat výhod pití či používání strukturované vody? 

Toto je opravdu těžká otázka. To, co se v nás děje, není vidět a jací jsme, nikdy nebude přímo přičítáno vodě. Nejlepší analogií jsou však rostliny, kde je vše vidět; například náš nervový systém je ekvivalentem kořenového systému rostlin. Když tedy vidíme dobře vyvinuté kořeny v rostlinách, rozhodně by to znamenalo, jak to prospěje našemu nervovému systému, a tedy lepší buněčné komunikaci, a tudíž povede k lepší celkové pohodě a energii.

Může být strukturovaná voda podávána novorozencům a nastávajícím matkám? 

Ano, je to velmi vhodné.

Je možné podávat strukturovanou vodu dětem každý den?

Ano, to je velmi prospěšné. Strukturovaná voda podpoří soustředění, vytrvalost atd.

Kde uchovávat strukturovanou vodu?

Vyhněte se skladování strukturované vody v plastových a syntetických nádobách. Zemitý a přírodní materiál pomáhá strukturované vodě dostat se k jejímu nejvyššímu potenciálu. 

Zůstává voda strukturovaná na při varu?

Ne. Při varu se struktura rozpadá. Teplá voda však rozpadu odolává. 

Zůstává voda strukturovaná při ohřevu v mikrovlnné troubě?

Ne. Mikrovlnná trouba je nevhodná pro ohřev strukturované vody. 

Zůstává voda strukturovaná při chlazení v lednici?

Ano. Uchovávejte nejlépe ve skleněné nádobě. 

Zůstává voda strukturovaná po zmražení?

Ano.

Má význam používat strukturovanou vodu při vaření?

Rozhodně lepší než obyčejná voda. Pomůže uvolnit lepší chutě a živiny. V závislosti na způsobu vaření dojde při varu k narušení struktury, zatímco teplá voda bude stále částečně strukturu držet.

Jak dosáhnout toho, aby zakoupené ovoce a zelenina také čerpali výhod strukturované vody?

Všechno ovoce a zelenina začnou časem a skladováním ztrácet svou energii. Omytí strukturovanou vodou jim tedy pomůže získat zpět trochu jejich svěžesti a energie.

Mění zařízení tvrdou vodu na měkkou?

Ano, dělá to přirozeně. Minerály, které přispívají k tvrdosti, mají tendenci automaticky změkčit, když se voda strukturuje. Jak se molekuly vody vyrovnávají, mají tendenci se shlukovat, což vede k tomu, že se voda přirozeně stává měkčí

Zlepšuje strukturování TDS vody?

TDS je měření týkající se fyzikálního čištění. Strukturování souvisí s oživením životní energie vody a neodstraňuje fyzické nečistoty. Vysoký TDS však obecně znamená tvrdou vodu a strukturovaná voda přirozeně změkčuje. 

Funguje zařízení přímo s vodou z vodovodu?

Ano. Funguje s jakoukoliv vodou. V případě vody na pití použijte jakoukoli metodu čištění od fyzických nečistot a poté prolijte vodu zařízením JIVA.

Proč bych měl mít strukturovanou vodu, když mám vodu čištěnou UV+RO?

UV + RO jsou čistící systémy, které pracují na fyzikálních nečistotách. Strukturovaná voda oživuje životní energii, která se během těchto procesů vyčerpá.

Zlepšuje zařízení chuť vody?

V závislosti na kvalitě vstupní vody ano. Voda má během procesu strukturování tendenci být lehčí a svěžejší. Citliví lidé lehce poznají rozdíl. 

Jak poznám, že moje zařízení funguje dobře?

Zařízení neobsahuje žádné pohyblivé části a nevyžaduje žádnou údržbu. Se zařízením se tedy v podstatě nemůže nic pokazit, leda v extrémních případech – jako je velmi tvrdý pád nebo podobně.

Co se stane, když přestanu strukturovanou vodu používat?

Začnete své buňky opět plnit vodou, která je ochuzená o životní energii.

Co je možné nalít do zařízení JIVA?

Neprolévejte horkou vodu!

Je možné prolít filtrované šťávy, čaj, víno, likér či destilát. Pozdvihnete tak hodnotu svého nápoje. Po prolití propláchněte zařízení čistou vodou.