O nás

Jsme tři společníci Filipito (Čech) a Paťka a Radoslav (Slováci), kteří se rozhodli na základě vlastní zkušenosti a blahodárných účinků na naše zdraví, rostliny v našich domovech, půdu, zvířata, naši planetu, posunout zařízení JIVA WATER více mezi lidi v Čechách, na Slovensku a postupně dále do Evropy.

Naší základní přirozeností je zdraví. Být zdraví a vitální po celý život. Když se podíváme kolem sebe, vidíme, že je to úplně opačně a to, co mnohokrát potřebujeme, máme přímo pod nosem a mnohdy to nevidíme. To, co máme přímo pod nosem je, že naše tělo je tvořeno z cca 80% vody a jakou vodu do sebe dáváme, tak se také cítíme.

Často se mluví o různých filtrech na vodu, které odstraňují z vody fyzické nečistoty, ale málokdo se dívá na to, že za fyzickým je další vrstva a to energická. Tak jako neexistuje i tělo bez duše. Zařízení Jiva vracejí vodě její ztracenou energii, kterou ztratila znečištěním a dlouhou cestou, než se k nám dostala.

Jsme velmi rádi, že nejen my tři cítíme účinky takové vody, která nás oživuje, ale také postupně stále více přicházející reference od našich spokojených zákazníků.

Voda je součástí nás i naší planety. Už dávno jsme pochopili, že chceme-li pomoci planetě, potřebujeme začít sami od sebe.

Texty jsou v češtině i když jsme takoví československý mix :)

Voda nás spojila opět dohromady...

Přidejte se do naší Facebook skupiny, ve které sdílíme naše osobní zkušenosti s Jivou a také zkušenosti lidí, kteří už Jivu mají doma. Přejít do skupiny teď :)

Kontakty:

Filip Žabka CZ: +420 732 192 297

Patrícia Kuklovská SK: +421 903 200 224

Radoslav Zárecký SK: +421 915 585 875

 

O ZAKLADATELÍCH

Dr. Krishna Madappa

"Pozoruj přírodu. Vše, co je k poznání, přijde k tobě." Toto byla slova Krišnovi matky, která ho inspirovala, aby hledal to, co hledali mudrci, ne to, co učili. 

A tak začala Krišnova cesta do nejživotnější a nejposvátnější substance ve Vesmíru – Vody. Jako strojního inženýra motivoval Krišnu obor termodynamika a kvantová mechanika, díky nimž prozkoumal sféry bioenergetických věd. Tři desetiletí se věnoval výzkumu nelineárních aspektů vody.

Studoval úctu vkládanou do vody v každé kultuře – od Véd přes domorodé Američany až po beduínské kmeny, aby pochopil jejich praktiky ochrany vody před negativními životními silami. Odpovědi našel na vrcholu vědy a spirituality.

Krišna často říká: "Kapka vody drží život ve vesmíru." Je hluboce zapálený do vody a jejích kvalit. Jeho cílem je obnovit život udržující kvalitu vody je jeho celoživotní poslání. Jeho celoživotním posláním je obnovit život udržující kvalitu vody na nejvyšší úrovni. 

Srinivasan Vitoba

Srinivasan Vitoba je podnikatelský expert s více než 30 letou praxí v automobilovém průmyslu. Taktéž vykonával funkci regionálního prezidenta jižní Indie a funkci předsedy pro Indo-americkou obchodní komoru.

Sledování toho, jak se globálně prosadilo jen několik start-upů, ho přivedlo k jeho současné roli mentora a investora, aby pomohl vzkvétat bystrým mozkům země. 

S vášní pro obnovu přirozeného zdraví planety a lidstva se vydal na svou další cestu s Krišnou, aby oživil vodu, půdu a životní prostředí, které budou přínosem komunitám po celém světě. 

Srinivasan říká: „Voda se komoditizovala. Vytváření pozitivního sociálního dopadu v této oblasti je můj další cíl. Určitě se těším.”