Filtr na vodu do domácnosti - nešetři na sobě

 

Je jedno jestli kupujeme filtr na vodu nebo cokoli jiného, většinou se nejprve díváme na cenu. Máme to tak zažité už od malička. Málokdy si však uvědomujeme, že na opačné straně té ceny je hodnota toho daného produktu nebo služby.

Např. tato malá věcička, neni filtr na vodu, ale strukturovač vody Jiva water Yami, stojí 7 390 Kč. Ještě pořád čteš? To je dobře, že jsi nikam neodešel, neodešla 🙂 Za touto cenou je hodnota tohoto výrobku v tom, že například. je to celoživotní produkt. Nemusí se k němu nic dokupovat, nemění se žádné filtry, nijak se to nečistí.

Další hodnotou jsou zdravotní benefity, okamžitý nárůst energie po každé skleničce, lepší výdrž, soustředění se, menší potřeba pít vodu, neboť buňky jsou dokonale hydratované. Při koupání a sprchování nechává pokožku svěží, jemnou, vlasy září. Bytové rostliny jsou z ní celé rozzářené. Pro naše zahrady, pro půdu, pro farmy, pro zvířata, každému to přináší mnoho benefitů, které máme rozepsané přímo v e-shopu.

Za tuto cenu strukturovač vody Jiwa water s největší pravděpodobností doživotně vydrží i vašim dětem.

Když se na to podíváme přes hodnotu, kterou nám to přináší, tak 7 390 Kč, cca 305 € vůbec není mnoho. Rozpočítejme si to jak dlouho nám to vydrží a k čemu všechno ji budeme využívat. 

Najednou možná zjistíme, že tento strukturovač vody je dobrá a výhodná investice do našeho zdraví. Není to filtr na vodu, neodstraňuje fyzické nečistoty, ale vrací vodu do jejího přirozeného a původního stavu.

Nešetříme na našem zdraví, na našem dobrém pocitu, na pohodě v životě, na našich blízkých, rodině. Pokud moc šetříme, život se postará o to, abychom o dané peníze nějak přišli. V tom je profík.

Peníze jsou energie a potřebují proudit, tak jako JIVA, VODA ŽIVA. Jediné, co potřebujeme změnit je náš pohled na sebe, na hodnotu, kterou dáváme sami sobě, sebehodnotu. Pokud si nedopřejeme, i kdybychom to cokoli po čem toužíme, chtěli mít, šetříme jen sami na sobě.

Je opravdu jedno jestli si tu povídáme o tomto o filtru na vodu do domácnosti nebo o něčem jiném.

Tímto článkem jsem chtěl říci, abychom zkusili vidět hodnotu za vším, co má nějakou cenu a zeptejme se sami sebe, jestli to pro nás má tu hodnotu.

Věřím, že tento pohled ve tvém životě změní mnoho věcí 🙂

PS: Strukturovače Jiva water vrací vodu do prapůvodního stavu, tedy mění ji na vodu strukturovanou a to je taková, kterou může člověk pít ve vysokohorských pramenech, při tání ledovců nebo při vodopádech. Pro skeptiky, vše je také vědecky ověřeno 🙂

O filtry na vodu Yami si můžete přečíst více zde:

Zde koupit: Jiva Water Yami.

Autor článku: Radoslav Zárecký