Dotazy

Strukturovaná voda je voda upravená tak, aby její struktura tvořila šestiúhelník. Velmi se podobá vodě, která nebyla znečištěná nebo kontaminovaná lidskými procesy. Díky těmto vlastnostem je zdravější, než voda z vodovodu nebo voda filtrovaná. Tento typ vody se přirozeně vyskytuje v horských pramenech, během tání ledovců nebo v dalších nedotčených zdrojích. 

Naše současné řádové vody mají chaotické a husté uspořádání molekul. Když tyto vody projdou zařízením JIVA, jejich molekuly se zarovnají tak, aby se voda nejvíce podobala vodě z nedotčených zdrojů, čímž se zvýší její výživný potenciál. 

Dešťová voda je považována za nejčistší formu strukturované vody, protože je osvěžována a energizována převládajícím přirozeným působením v atmosféře. Důsledkem znečištění životního prostředí, které jsme způsobili se však také znehodnotil energetický potenciál dešťové vody.

Neexistuje žádný konkrétní název pro strukturovanou vodu, se kterým bychom se mohli setkat, protože voda sama o sobě byla v dávných dobách nedotčená, nekontaminovaná a uctívaná, tedy přirozeně strukturovaná; a samotný termín voda by znamenal strukturovanou vodu.

Protože naše živé buňky touží po živé vodě, když zpočátku pijete strukturovanou vodu, budete mít tendenci pít více. Velmi brzy, jakmile jsou buňky omlazené a hydratované, potřeba pít vodu klesne a stabilizuje se. Vaše tělo vám obvykle říká, kdy máte pít vodu; když jste hydratovaní, ten pocit se nedostavuje. 

Strukturovaná voda poskytuje buněčnou hydrataci. To je základ všech funkcí v každé živé bytosti. U lidí umožňuje správná buněčná hydratace lepší výdrž, energii, silnější vlasy, zdravější pokožku, lepší funkce endokrinních systémů atd. U rostlin zvyšuje nutriční hodnotu, výnos, dobu cyklu atd., kromě zlepšení vstřebávání půdy a půdního biomu. U zvířat zvyšuje imunitu, zdraví, produktivitu, kvalitu atd. U domácích mazlíčků, snižuje padání chlupů a zvířecí pach.

Toto je opravdu těžká otázka. To, co se v nás děje, není vidět a jací jsme, nikdy nebude přímo přičítáno vodě. Nejlepší analogií jsou však rostliny, kde je vše vidět; například náš nervový systém je ekvivalentem kořenového systému rostlin. Když tedy vidíme dobře vyvinuté kořeny v rostlinách, rozhodně by to znamenalo, jak to prospěje našemu nervovému systému, a tedy lepší buněčné komunikaci, a tudíž povede k lepší celkové pohodě a energii.

Ano, je to velmi vhodné.

Ano, to je velmi prospěšné. Strukturovaná voda podpoří soustředění, vytrvalost atd.

Vyhněte se skladování strukturované vody v plastových a syntetických nádobách. Zemitý a přírodní materiál pomáhá strukturované vodě dostat se k jejímu nejvyššímu potenciálu. 

Ne. Při varu se struktura rozpadá. Teplá voda však rozpadu odolává. 

Ne. Mikrovlnná trouba je nevhodná pro ohřev strukturované vody. 

Ano. Uchovávejte nejlépe ve skleněné nádobě. 

Ano.

Rozhodně lepší než obyčejná voda. Pomůže uvolnit lepší chutě a živiny. V závislosti na způsobu vaření dojde při varu k narušení struktury, zatímco teplá voda bude stále částečně strukturu držet.

Všechno ovoce a zelenina začnou časem a skladováním ztrácet svou energii. Omytí strukturovanou vodou jim tedy pomůže získat zpět trochu jejich svěžesti a energie.

Ano, dělá to přirozeně. Minerály, které přispívají k tvrdosti, mají tendenci automaticky změkčit, když se voda strukturuje. Jak se molekuly vody vyrovnávají, mají tendenci se shlukovat, což vede k tomu, že se voda přirozeně stává měkčí

TDS je měření týkající se fyzikálního čištění. Strukturování souvisí s oživením životní energie vody a neodstraňuje fyzické nečistoty. Vysoký TDS však obecně znamená tvrdou vodu a strukturovaná voda přirozeně změkčuje. 

Ano. Funguje s jakoukoliv vodou. V případě vody na pití použijte jakoukoli metodu čištění od fyzických nečistot a poté prolijte vodu zařízením JIVA.

UV + RO jsou čistící systémy, které pracují na fyzikálních nečistotách. Strukturovaná voda oživuje životní energii, která se během těchto procesů vyčerpá.

V závislosti na kvalitě vstupní vody ano. Voda má během procesu strukturování tendenci být lehčí a svěžejší. Citliví lidé lehce poznají rozdíl. 

Zařízení neobsahuje žádné pohyblivé části a nevyžaduje žádnou údržbu, kromně Yami. Se zařízením se tedy v podstatě nemůže nic pokazit, leda v extrémních případech – jako je velmi tvrdý pád nebo podobně.

Jednoduchým čištěním, které se provádí každé dva týdny, udržíte svůj přístroj Yami výkonný navždy.

 

Potrebujete

 

1. Připravte si čisticí roztok: Smíchejte 8% ocet a vlažnou vodu v poměru 1:1.

 

2. Umístěte Yami do nádoby a nalijte čerstvě připravený čisticí roztok, dokud není Yami zcela ponořený.

 

3. Nechte Yami v roztoku odpočívat 3-4 hodiny.

 

4. Měkkým kartáčkem vyčistěte vstupní a výstupní prostor a opláchněte čistou vodou.

Začnete své buňky opět plnit vodou, která je ochuzená o životní energii.

Neprolévejte horkou vodu!

Je možné prolít filtrované šťávy, čaj, víno, likér či destilát. Pozdvihnete tak hodnotu svého nápoje. Po prolití propláchněte zařízení čistou vodou. 

Nejsmysluplnější a nejhlubší jméno, které nejlépe odpovídalo účelu, a tedy i zařízení, bylo JIVA, duše! Mysleli jsme si, že je načase, abychom se všichni rozhodli respektovat vody, které používáme, a vrátit do našich vod životní energii.

Řeky jsou hlavním zdrojem energie, čistoty a výživy. My, v JIVA, jsme to použili jako inspiraci a pojmenovali naše zařízení podle starověkých názvů některých z nejživějších řek v Indii - Yami (Yamuna), Vipasa (Beas), Jahnavi (Ganga) a Dihanga (Brahmaputra).

PRO FARMY

 
Vody budou na vyšší energetické úrovni, když projdou JIVA, a proto v dynamické interakci s půdou a rostlinou budou mít požadovanou inteligenci k zadržování / příjmu / čištění minerálů, v souladu s napomáháním životu vzkvétat v rostlině, půdě.

JIVA Voda je prospěšná v mnoha ohledech. za prvé, půdní biom se zlepšuje a stává se zdravým, produkt má vyšší nutriční hodnotu a doba cyklu plodiny se zrychluje a výnosy rostou. Celkově vytváří velmi zdravý ekosystém vody / půdy / produkce, kterému se v průběhu času daří.

I když okamžitá odpověď zní ne, viděli jsme, že při používání JIVA Waters lze použít téměř < 25 % obvyklého množství vody a postupně snižovat množství používaných hnojiv a pesticidů.

Ne.

V ideálním případě bychom byli v pokušení říci ne. Ale my jsme tak těžce traumatizovali naši půdu a navíc jsme tlačili odpadní vody (lidské, průmyslové, chemické) na různých místech jejich toku. Jak víme – voda ve svém chaotickém molekulárním stavu zadržuje nižší energie. Proto by bylo prospěšné používat JIVA, bez ohledu na zdroj, a pozvednout tyto vody do stavu vyšší energie, který pomáhá životu prosperovat.

Srovnejte to s otázkou, jak spermie vybudovala všechny orgány a nakonec bytost. Když jsou povýšeni na svůj vyšší potenciál, který může podporovat život, JIVA Waters má v sobě to, aby vytáhl/zadržel/vyčistil všechny prvky, které potřebují, aby pomohly životu vzkvétat... to je skutečně ta role. Proto je NPK sama o sobě velmi omezeným chápáním našeho lineárního modelu; existuje mnoho takových přirozeně existujících mikroživin, které také hrají důležitou roli. Takže, v holistickém chápání a pozorování, když vidíte, že Produkce je stále zdravější, spolu s dalšími aspekty, je to velmi zřejmé.

Všechny plodiny.

V zemědělství mohou být výsledky hmatatelnější – zkrácení doby cyklu plodiny, zvýšený výnos, lepší tvar a velikost, vyšší nutriční hodnota, zdravější půdní biom, to vše se může lišit v závislosti na geografii, půdách, postupech, kvalitě vody atd. the načasování manifestace se může lišit na základě těchto. To vše jsou výsledky JIVA. Více najdete v naší sekci svědectví.Do našeho oboru jsme již investovali docela dost, což nás zklamalo, jak se to vyplatí?

Udělali jsme spoustu investic a práce, většinou na úrovni povrchní léčby (např. vás bolí hlava, vezměte si tabletu), málokdo se pokusil o krok zpět, aby pochopil, že děláme něco špatně. Řešením pro použití JIVA je pracovat na hlavní příčině než zůstat u povrchové léčby. Pokud věříme, že bychom mohli vzkvétat, kdybychom odloučili naši životní energii, pak víme, jaký by byl výstup. JIVA umožňuje vrozeným energiím, aby se vracely zpět, a proto dobře věští v průběhu času a vytváří základní základ pro to, aby rostliny rostly a šťastně prospívaly.

Obecně by se mělo postarat jen o dobré propláchnutí vodou. V nejhorším případě propláchněte malou nadměrnou silou.

Je to docela fajn. Kolísající tlak vody žádným způsobem neovlivní zařízení ani výkon

Velmi užitečné a prospěšné pro hospodářská zvířata, drůbež a tak dále, pokud jde o jejich zdraví. Vejce byla pozorována s vyšší nutriční hodnotou, méně sirným zápachem, kromě zvýšeného výnosu. Úmrtnost slepic / kuřat se výrazně snížila. Hospodářská zvířata, jako jsou krávy, kozy atd., byla pozorována jako zdravější. Pozorovali jsme také lepší a bohatší mléko / výnosy.