Vodní filtr a strukturovač vody JIVA WATER – voda jako z horského pramene

 

Pijeme ji každý den a je toho tolik, co o ní nevíme. Málokdo se asi zamýšlí nad tím, čím vším musela voda projít, než se dostala do našich bytů a domů.

Sám jsem se začal mnohem více zajímat od momentu, kdy jsem v červnu 2023 ochutnal vodu přes nikoli vodní filtr, kterým ho občas někdo nazve, ale přes strukturovač vody Jiva Water Yami, který je původem z Indie.

Tehdy jsem pochopil, že není voda jako voda a není vodní filtr jako vodní filtr. Zatímco vodní filtr odstraňuje z vody fyzické nečistoty, Jiva neodstraňuje žádné fyzické nečistoty, ale vrací vodu do jejího původního stavu.

Za Brita on tap, kterou mám namontovanou na vodovodním kohoutku, jsem velmi vděčný, protože odstraní z vody již zmíněné fyzické nečistoty. Není to reverzní osmóza, ale i tato věcička za cca 50 € udělá z vody mnohem chuťově lepší.

Důvod, proč jsem zvýraznil slovo fyzické je, že strukturovače vody Jiva Water neodstraňují fyzické nečistoty, ale nečistoty za nimi, ve formě energetické. Tak jako všechno v nás i kolem nás je energie, tak i voda má energii.

Než se voda dostane do našich domovů, jde dlouhou cestu. Zatímco v přírodě teče voda, jako když se plazí had, ladně, v běhu, tak jak dojde k nám do bytů, domů, musí projít mnoha rovnými trubkami, které ji obírají o její energii a po této cestě nabaluje různé fyzické nečistoty.

Když přijede do cíle už není tím, co bývala. My se naopak těšíme, že máme až ve 12. patře v paneláku čistou vodu, ale to s vodou, která je čistá a která nás mě nabíjet, oživovat a hydratovat naše buňky, nemá nic společného.

I proto velmi moudří osvícení lidé v Indii přišli se zařízeními Jiva Water, která vracejí vodě její prapůvodní energii. Tu, kterou ztratila během té dlouhé cesty. Jiva je zařízení, které nemusíme nijak čistit, nic do něj dokupovat a vydrží doživotně.

Strukturovač vody Jiva z vody činí vodu strukturovanou a to je taková, jakou můžete pít jen v horských pramenech, při tání ledovců nebo při vodopádech. Takovou práci vodní filtr neudělá, on odstraní jen fyzické nečistoty.

Voda po požití, se okamžitě mění na krev a ta nám dává život. Proto je důležité, jakou vodu pijeme. Ať živou, nebo takovou, která nám energii ubírá a jen námi přejde.

Už je to nějaký čas, co piji Jivu a vidím obrovské změny. Hlavně cítím energii, po každém doušku této vody ao sprchování ani nemluvím, pokožka je jemnější a doslova září. Vycházím ze sprchy jako nový člověk.

Den, co den. Přidáte se? 🙂

Strukturovač vody JIVA WATER Yami si můžete pořídit zde:

Jiva Water Yami

 

Autor článku: Radoslav Zárecký